Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
AKCEPTUJĘ
linia

RODO - Polityka prywatności

Pestka Meble

O nasOd ponad 20 lat tworzymy najpiękniejsze i jedyne w swoim rodzaju meble drewniane. Powstają one z pasji i zamiłowania do drewna. Dzięki tej pasji ponad 20 lat temu, właściciel firmy, Leszek Pestka, stworzył swoje pierwsze meble. Dzisiaj z naszych usług korzystają klienci z całej Polski , Europy a nawet Świata .

Dla nas i dla naszych Klientów meble to nie tylko przedmioty użytkowe. To również dzieła sztuki. Tworzymy dla Państwa wyroby wyjątkowe. Naszą ofertę kierujemy do Klientów szczególnych — o najbardziej wyrafinowanym guście, doskonale czujących się w luksusowych i eleganckich wnętrzach a także w prostych nowoczesnych formach. Produkujemy ekskluzywne meble na wymiar, które charakteryzują się niespotykanym pięknem. Idealnie nadają się do wytwornych willi, pałacyków, dworków, eleganckich hoteli a także domów i mieszkań . Zatrudniamy własnych projektantów z wizją i wieloletnim doświadczeniem , to artyści — każdemu pomieszczeniu nadadzą niepowtarzalne piękno i funkcjonalność.

Zdobyte przez nas doświadczenie oraz duże grono usatysfakcjonowanych Klientów to dla Państwa gwarancja, iż stworzone przez nas meble należą do wyrobów najwyższej klasy. Wykonujemy nie tylko pojedyncze meble dla osób prywatnych. Realizujemy również duże inwestycje — wyposażamy eleganckie hotele, biura czy stylowe zajazdy. Specjalizujemy się w aranżacji całych domów . Projektujemy także elementy wyposażenia poszczególnych pomieszczeń: biur, gabinetów, kuchni,sypialni,garderób i klatek schodowych.Stworzyliśmy zespół, któremu mogą Państwo zaufać. Nasi pracownicy to pasjonaci wzornictwa. Pod okiem właściciela firmy, Leszka Pestki, budują oni charakter firmy i jej prestiż. To spod ich rąk wychodzą najpiękniejsze wyroby: stylowe i funkcjonalne meble kuchenne i sypialniane, garderoby, gabinety, meble do salonu i jadalni , niepowtarzalna stolarka budowlana jak drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, kunsztownie rzeźbione schody a także efektowne piwniczki na wino. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Realizujemy najbardziej wyszukane projekty.

Nie ma w naszym słowniku zwrotu : „Tego nie da się zrobić!”. Zapytamy Państwa jedynie: „Na kiedy ma być gotowe?”. To dlatego Klienci do nas wracają. Wiedzą, że mogą na nas polegać. Państwa zadanie to jedynie przekazanie nam własnego pomysłu na mebel lub jeśli nie mają Państwo pomysłu wystarczy wyznaczenie kierunku a my stworzymy koncepcję, zaprojektujemy najdrobniejsze detale, wszystko w stałym kontakcie z Państwem .Następnie wykonamy i dostarczymy Państwu wymarzony mebel. Mogą mieć Państwo pewność, że produkt końcowy spełni Państwa oczekiwania zarówno pod względem funkcjonalności, artyzmu jak i estetyki.

Serdecznie zapraszamy Państwa do siedziby naszej firmy, która mieści się w niezwykle malowniczej miejscowości Czersk, pośród przepięknych Borów Tucholskich.