Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
AKCEPTUJĘ
linia

RODO - Polityka prywatności

Pestka Meble

Kuchnie na zamówienie, galeria naszych realizacji

Według wielu z nas kuchnia jest sercem domu, dlatego podczas procesu aranżacji wnętrza warto poświęcić jej więcej uwagi, starannie dobierając meble. Odpowiednio przemyślany projekt z całą pewnością nada pomieszczeniu unikalnego charakteru.
Nasza firma produkuje kuchnie na wymiar zgodnie z indywidualnym projektem klienta. Wykonujemy zarówno meble stylizowane w charakterze prowansalskim jak i nowoczesne.
Oferujemy kuchnie angielskie, które swoją funkcjonalnością potrafią zachwycić niejedną osobę. Dostosowując się do Państwa wymogów instalujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, zatem stylizowane kuchnie prowansalskie z ręcznie rzeźbionymi frontami kryją liczne udogodnienia. Dodatkowo meble kuchenne produkowane na wymiar doskonale wpisują się w oczekiwane przez Państwa trendy dekoratorskie.
Nasze usługi świadczymy zarówno na terenie Polski jak i zagranicy. Siedziba naszej firmy mieści się w Czersku, dlatego jeżeli oczekują Państwo indywidualnego kontaktu, zapraszamy do zlokalizowanego tam salonu. Z chęcią doradzimy w odpowiednim wyborze mebli, rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu.