Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
AKCEPTUJĘ
linia

RODO - Polityka prywatności

Pestka Meble

Funkcjonalność, niepowtarzalny design… Poznaj wszystkie zalety mebli prowansalskich

1 pestkameble meble prowansalskie WEW1

Wyposażenie wnętrza kuchni wymaga wyboru własnego stylu. Podczas aranżacji serca każdego domu musimy pamiętać, żeby znaleźć idealny balans pomiędzy estetyką a funkcjonalnością. Kuchnia to idealne miejsce, które nadaje się zarówno do pracy, jak i do relaksu podczas ciepłych spotkań rodzinnych lub spotkań towarzyskich. Aby stworzyć niepowtarzalny klimat jadalni postaw na meble prowansalskie. Za chwile przedstawimy Ci najważniejsze zalety tego typu wyposażenia.

Wybierz meble prowansalskie i przemyć trochę francuskiego słońca do swojej kuchni

Prowansja to kraina historyczna w południowo-wschodniej części Francji. Malowniczy krajobraz wypełniony jest starymi kamieniczkami, ciasnymi uliczkami oraz zapierającymi dech w piersiach różowymi polami lawendy. Klimat ten bardzo łatwo możemy odwzorować w naszej kuchni. To właśnie tutaj toczy się życie rodzinne, a tego typu pomieszczenia nazywane są prawdziwym sercem domu. W firmie Pestka Meble od ponad dwóch dekad wykonujemy niepowtarzalne wyposażenie składające się z mebli prowansalskich. Wprowadzają one ład i harmonię do każdego wnętrza. Poza niewątpliwymi zaletami optycznymi, tego typu szafki, komody i półki charakteryzują się ogromną funkcjonalnością. Tak właśnie wyglądały dawne kuchnie prowansalskie - wszystkie produkty i akcesoria można było znaleźć dosłownie w zasięgu ręki. Klasyczne kuchnie w alpejskich wioskach wyróżniały się przestrzennością. Tworząc najwyższej jakości wyroby na wymiar gwarantujemy, że meble prowansalskie sprawdzą się nie tylko w ogromnych willach, ale także w nieco mniejszych mieszkaniach. Odpowiednio dopasowane wyposażenie z naturalnego drewna stworzy niezwykle przyjemną atmosferę do zarówno do pracy, jak i do codziennego relaksu.

Gustowne meble prowansalskie na wymiar wyróżniają się oryginalnym designem i jasnymi kolorami. Króluje oczywiście biały, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyposażenie kuchni zostało wykonane z naturalnego drewna barwionego na szaro lub na subtelne odcienie błękitu. Surowiec, z którego wykonujemy tego typu zabudowę stanowi silne nawiązanie do bliskości natury. Nadające pomieszczeniu świeżości i romantyczności meble są niezwykle trwałe, dlatego bez problemu wytrzymają nawet kilkanaście lat codziennej i intensywnej eksploatacji.

Stwórz niepowtarzalny klimat za pomocą niezbędnych akcesoriów

O sile każdej kuchni prowansalskiej stanowią oryginalne dodatki. Wybierając takie wyposażenie zadbaj o przeszklone gabloty, w których umieścisz przyprawy w przezroczystych słoikach. To bardzo popularny widok w jadalniach urządzonych na wzór francuski. Niepowtarzalny klimat pomieszczeniu dają także prawdziwe kwiaty, zwłaszcza susz z lawendy lub świeża roślina umieszczona w białym wazonie. W kuchni prowansalskiej każdy detal jest na wagę złota, a my nawet najdrobniejsze elementy wykonujemy własnoręcznie. Dzięki temu otrzymujesz gwarancję, że jesteś jedynym posiadaczem tak wykonanej szafki, komody czy chociażby stołu.